Jesteś tutaj: Start

Strona główna

 • Drukuj zawartość bieżącej strony

Najnowsze aktualności

Informacja

4 sierpnia 2017

Uwaga!!!

14 sierpnia szkoła będzie nieczynna.

Czytaj więcej o: Informacja

"Wyprawka szkolna" 2017/2018

4 sierpnia 2017

 Podobnie jak w ubiegłych latach w roku szkolnym 2017/2018 funkcjonować będzie program  „Wyprawka szkolna”.

Wniosek o pomoc składać mogą prawni opiekunowie ucznia, uczeń pełnoletni, nauczyciel, pracownik socjalny lub osoba upoważniona przez opiekunów lub ucznia pełnoletniego. Wnioski należy składać u dyrektora szkoły w terminie do dnia 8 września 2017 r.

 

Czytaj więcej o: "Wyprawka szkolna" 2017/2018

Wykaz podręczników na rok szkolny 2017/2018

31 lipca 2017

Terminy egzaminów poprawkowych

28 czerwca 2017

EGZAMINY POPRAWKOWE 24 SIERPIEŃ 2017r

Matematyka godz. 9.00

 Benedykta Piskulak, Artur Malik

Klasa IV TG

 1. Czubak Joanna
 2. Nowak Kinga
 3. Zawłocka Karolina
 4. Pękowska Sylwia

Klasa II A

 1. Szczygieł Sylwia
 2. Błasiak Mateusz

Klasa I TG

 1. Filip Oleszczak
 2. Norbert Pawlik

Klasa I TFS

 1. Sandra Mazinowić

Klasa II TG

 1. Elwira Remlinger

 

Matematyka godz. 9.00

Artur Malik, Benedykta Piskulak

Klasa IV TFS

 1. Grzybowska Aleksandra

Klasa III TFS

 1. Dominika Kondrak
 2. Karina Warwas

Klasa III TG

 1. Gaj Pamela

 

Biologia godz. 10.00

Anna Malik, Jolanta Domagalska

Klasa I TG

 1. Damian Kępa

 

Budowa i naprawa pojazdów samochodowych godz.11.00

Mariusz Chyb, Paweł Wiatr

Klasa IIA

 1. Dawid Knecht

 

Pracownia planowania żywienia i podstaw

gastronomii godz. 12.00

Grażyna Milanowicz, Grażyna Rokita

Klasa IV TG

 1. Robert Rębalski

 

Język angielski godz. 12.00

Jolanta Domagalska, Marcin Karpeta

Klasa IV TFS

 1. Kamil Bracha

Chemia godz. 14.00

Jolanta Domagalska, Małgorzata Lech-Derlatka

Klasa I TFS

 1. Aleksandra Bilska


EGZAMINY POPRAWKOWE  25 SIERPIEŃ 2017r

Język polski godz.9.00

Joanna Zagajna-Wiatr, Agata Nowak-Wierzchowska

Klasa IV TFS

 1. Kwaśniewski Maciej
 2. Bracha Kamil

Klasa III TFS

 1. Chruściel Patryk

Klasa I TFS

 1. Biedny Karol
 2. Bilska Aleksandra

 

Język polski godz.10.00

Agata Nowak-Wierzchowska, Joanna Zagajna-Wiatr

Klasa III A

 1. Góra Mateusz

Klasa I TG

 1. Norbert Pawlik

Klasa II TG

 1. Dąbrowska Anna
 2. Remlinger Elwira

 

Historia godz. 10.00

Bożena Chrzanowska, Małgorzata Wikło

Klasa I A

 1. Mormus Ewelina

Klasa II A

 1. Knecht Dawid

 

Technologia mechaniczna godz.11.00

Halina Sieczka, Mariusz Chyb

Klasa I B

 1. Mendak Krzysztof
 2. Fąfara Mateusz

 

Pracownia podstaw konstrukcji maszyn godz.11.00

Halina Sieczka, Mariusz Chyb

Klasa II A

 1. Obara Mateusz
 2. Zugaj Daniel

 

Język niemiecki godz.12.00

Katarzyna Sońta, Łukasz Wnuk

Klasa I TG

 1. Filip Oleszczak
Artur Szumielewicz
Czytaj więcej o: Terminy egzaminów poprawkowych

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

22 czerwca 2017

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się w piątek 23 czerwca 2017 o godzinie 10

Czytaj więcej o: Zakończenie roku szkolnego 2016/2017
Przejdź do - młodzież%20w%20trakcie%20zajęć

PRZEDWAKACYJNE ZAJĘCIA - JA I MOJA PRZYSZŁA PRACA

16 czerwca 2017

            ,, To wybór, a nie przypadek, decyduje o twoim przeznaczeniu. Sam musisz zdecydować, ile jesteś wart, jaką odgrywasz rolę w świecie i w jaki sposób nadajesz mu sens. Nikt inny nie dysponuje tym, co ty- twoim zestawem talentów, pomysłów, zainteresowań. Jesteś oryginalnym egzemplarzem. Arcydziełem”. Tych kilka zdań autorstwa Reginy Brett, znanej współczesnej pisarki, autorki esejów, felietonów oraz lekcji na szczęśliwe życie było inspiracją zajęć dla uczniów technikum z Zespołu Szkół Samochodowo- Usługowych im. Oseta Wasilewskiego. Doradca zawodowy z Młodzieżowego Centrum Kariery OHP  w Skarżysku- Kamiennej-  Zofia Nikodem przeprowadziła je 14 czerwca 2017 r.

        

Czytaj więcej o: PRZEDWAKACYJNE ZAJĘCIA - JA I MOJA PRZYSZŁA PRACA
Przejdź do -

Dzień Dziecka w Zespole Szkół Samochodowo - Usługowych

13 czerwca 2017

W czwartek 01 czerwca 2017 roku odbyły się zajęcia sportowo – rekreacyjne dla młodzieży naszej szkoły. Nauczyciele wychowania fizycznego Wojciech Mańko i Waldemar Mączka zorganizowali rozgrywki piłki siatkowej. W turnieju wzięły udział trzy drużyny damsko – męskie, które rozegrały między sobą mecze systemem - ,, każdy z każdym”. Po wyłonieniu zwycięzcy rozegrano jeszcze trzy rekreacyjne sety z nauczycielami. Gra przebiegała w atmosferze sportowej rywalizacji i dobrej zabawy.

Zdjęcia: p. Wojciech Mańko i Nikola Jagiełło

Wojciech Mańko
Czytaj więcej o: Dzień Dziecka w Zespole Szkół Samochodowo - Usługowych

Praca dla elektryka samochodowego

1 czerwca 2017

TEVOR S.A. z siedzibą w Skarżysku- Kamiennej  to wysoko wyspecjalizowana firma w zakresie produkcji różnego typu nadwozi samochodowych oraz dystrybucji osprzętu do pojazdów specjalnych i wciągarek. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do pracy  kandydatów na stanowisko:

Elektryk samochodowy

OPIS STANOWISKA:

 • montaż dodatkowych instalacji elektrycznych zabudowy,
 • przedłużanie wiązek elektrycznych,
 • wykonywanie instalacji elektryczno-pneumatycznych.

WYMAGANIA:

 • wykształcenie zawodowe jako elektromechanik,
 • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
 • umiejętność pracy zespołowej oraz samodzielnej,
 • dyspozycyjność.

OFERUJEMY:

 • przyuczenie do zawodu
 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i rozwój zawodowy
 • atrakcyjny system wynagradzania
 • pracę w przyjaznym i ambitnym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV wraz z listem motywacyjnym oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych przez TEVOR S.A. ul. Mościckiego 27-29 , 26-111 Skarżysko- Kamienna w celach rekrutacyjnych, na adres: kadry@tevor.pl

Czytaj więcej o: Praca dla elektryka samochodowego
Przejdź do -

Mecz ZSZ - Technikum

24 maja 2017

We wtorek 16 maja 2017 roku o godzinie 11.00 odbył się rewanżowy mecz piłki nożnej chłopców między reprezentacjami Zasadniczej Szkoły Zawodowej i Technikum. W październiku zwyciężyła reprezentacja Technikum (7:3). Mecz rozegrano na boisku szkolnym w czasie 2 x 20 minut z 10 minutową przerwą. Drużyny liczyły po 7 zawodników na boisku, liczba zmian była dowolna. W regulaminowym czasie gry obie drużyny zdobyły po trzy bramki. Następnie w rzutach karnych skuteczniejsza była drużyna ZSZ. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem reprezentacji ZSZ (7:6).

Wojciech Mańko
Czytaj więcej o: Mecz ZSZ - Technikum
Przejdź do -

Sukces mechaników samochodowych: Michała Sieczki i Dawida Wojcieszaka

22 maja 2017
19 maja uczniowie klasy 3tfs: Michał Sieczka i Dawid Wojcieszak wzięli udział w IV Turnieju Samochodowej Wiedzy Technicznej zorganizowanym przez Centrum Kształcenia Praktycznego w Starachowicach. W zmaganiach uczestniczyło 18 osób z okręgu radomsko – kieleckiego. Obaj mechanicy weszli do finału i zajęli: Michał – 2 miejsce ( otrzymał tablet i atrakcyjne akcesoria), Dawid – 5 miejsce (nagrody rzeczowe). Nasza ekipa pod kierownictwem p. Mariusz Chyba zajęła drużynowo I miejsce.
Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy;-)
 zdjęcia: p.Mariusz Chyb
Agata Nowak - Wierzchowska
Czytaj więcej o: Sukces mechaników samochodowych: Michała Sieczki i Dawida Wojcieszaka